Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

Рейтинговий список вступників

Рейтинговий список вступників до 5 класу 2020 року

1.     

Стрижак Марія Костянтинівна

19,43

2.     

Фурсенко Дмитро Олегович

19,3

3.     

Ярошевський Артемій Євгенович

19,27

4.     

Жук Марія Андріївна

18,8

5.     

Колмиков Дмитро Максимович

18,8

6.     

Анісімова Дар’я Ігорівна

18,73

7.     

Руденко Нікіта Дмитрович

18,57

8.     

Стригункова Аліса Костянтинівна

18,43

9.     

Богдан Зоряна Русланівна

18,4

10.    

Силка Єлізавета Олександрівна

18,17

11.  

Дем’яненко Руслан Олександрович

18,07

12.  

Тешабаєва Дарія Сергіївна

17,87

13. 

Залуцька Анастасія Владиславівна

17,7

14.       

Нибилиця Олександр Вадимович

17,47

15.     

Нілова Ніна Валеріївна

17,43

16.  

Бельський Марк Віталійович

17,43

17.     

Курбатова Аріна Дмитрівна

17,4

18.   

Жало Максим Геннадійович

17,13

19.    

Есауленко Алекса Олексіївна

17

20.      

Ковтун Олександра Юріївна

16,9

21.  

Шалала Везеріл Софія

16,9

22.   

Клименко Софія Костянтинівна

16,83

23. 

Коломієць Марія Юріївна

16,77

24.    

Літвінова Ніколь Миколаївна

16,5

25.     

Немировська Маргарита Ігорівна

16,3

26.     

Грімані-Сіріньяно Ольга

16

27.    

Андрущенко Варвара Володимирівна

15,77

28.   

Малюга Стелла Миколаївна

15,27

29.       

Сідляренко Уляна Дмитрівна

14,87

30.   

Хільченко Катерина Володимирівна

14,86

31.  

Токарєва Марія Олександрівна

14,67

32.  

Черній Анна Олександрівна

14,6

33. 

Свиридова Катерина Олександрівна

14,43

34.   

Шаповал Ольга Сергіївна

14,33

35.     

Семененко Кароліна Володимирівна

14,33

36.  

Скорик Катерина Сергіївна

14,3

37.  

Пирович Софія Віталіївна

14,17

38.     

Румянцева Марія Євгенівна

13,97

39.    

Кошелькова Анастасія Олегівна

13,8

40.       

Южакова Крістіна Денисівна

13,07

41.       

Пуніна Анастасія Юріївна

12,8

42.     

Омельченко Маргарита Русланівна

12,63

43.  

Басова Дар’я Денисівна

12,53

44.      

Радкевич Вікторія Андріївна

12,17

45.     

Лазарева Лана Ігорівна

11,9

46.  

Пшевлоцька Марія Юріївна

11,53

47.     

Малюк Маргарита Іванівна

11,1

 

   

Рейтинговий список абітурієнтів, які допущені до другого туру

 26.08.2020

Прізвище, ім’я, по-батькові

1 тур

 1

Фурсенко Дмитро Олегович

10

Стрижак Марія Костянтинівна

9,43

Дем'яненко Руслан Олександрович

9,37

Руденко Нікіта Дмитрович

9,27

Ярошевський Артемій Євгенович

9,17

Жук Марія Андріївна

9

Ковтун Олександра Юріївна

8,9

Коломієць Марія Юріївна

8,87

Богдан Зоряна Русланівна

8,8

10 

Анісімова  Дар'я Ігорівна

8,73

11 

Залуцька Анастасія Владиславівна

8,7

12 

Шалала Везеріл Софія

8,7

13 

Шаповал Ольга Сергіївна

8,63

14 

Немировська Маргарита Ігорівна

8,6

15 

Нілова Ніна Валеріївна

8,53

16 

Стригункова Аліса Костянтинівна

8,43

17 

Жало Максим Геннадійович

8,43

18 

Бельський Марк Віталійович

8,43

 19

Малюга Стелла Миколаївна

8,27

20 

Тешабаєва Дарія Сергіївна

8,07

21 

Силка Єлізавета Олександрівна

8,07

22 

Есауленко Алекса Олексіївна

7,8

23 

Андрущенко Варвара Володимирівна

7,77

24 

Нибилиця Олександр Вадимович

7,67

25 

Курбатова Аріна Дмитрівна

7,6

26 

Сідляренко Уляна Дмитрівна

7,57

27 

Клименко Софія Костянтинівна

7,53

28 

Грімані-Сіріньяно Ольга

7,5

29 

Колмиков Дмитро Максимович

7,5

30 

Южакова Крістіна Денисівна

7,37

31 

Басова Дар'я Денисівна

7,33

32 

Літвінова Ніколь Миколаївна

7,3

33 

Пшевлоцька Марія Юріївна

7,23

34 

Кошелькова Анастасія Олегівна

7,2

35 

Румянцева Марія Євгенівна

7,17

36 

Хільченко Катерина Володимирівна

7,16

37 

Черній Анна Олександрівна

7

38 

Токарєва Марія Олександрівна

6,97

39 

Семененко Кароліна Володимирівна

6,93

40 

Скорик Катерина Сергіївна

6,9

41 

Свиридова Катерина Олександрівна

6,83

42 

Пуніна Анастасія Юріївна

6,8

43 

Омельченко Маргарита Русланівна

6,73

44 

Малюк Маргаріта Іванівна

6,4

45 

Пирович Софія Віталіївна

5,77

46 

Лазарева Лана Ігорівна

5,6

47 

Радкевич Вікторія Андріївна

5,07

 

 Рейтинговий список від 21.07.2020

Фаховий молодший бакалавр, денна, 024 Хореографія, Хореографія 

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих

підстав для зарахування

1.

Чепик Поліна Максимівна

718

183

 

2.

Гаркавенко Аліса Олександрівна

714

185

 

3.

Турянська Анастасія Тарасівна

709

187

 

4.

Болкісєва Марія Олександрівна

708

188

 

5.

Леснухіна Софія Максимівна

698

187

 

6.

Паша Поліна Євгеніївна

693

182

 

7.

Лобанова Варвара Сергіївна

692

185

 

8.

Філіп ҆єва Єлизавета Вікторівна

691

188

 

9.

Березіна Емілія Борисівна

690

186

 

10.

Бестренко Ольга Валентинівна

682

180

 

11.

Мунтян Софія Леонідівна

668

190

 

12.

Шпортюк Єва Юріївна

657

177

 

13.

Решетняк Дем’ян Анатолійович

653

163

 

14.

Яковлєва Крістіна Андріївна

649

178

 

15.

Гринько Олексій Федорович

645

154

 

16.

Семчук Діана Костянтинівна

643

171

 

17.

Шабаєва Андріанна Андріївна

639

183

 

 18.

Жаріков Сергій Володимирович

631

173

 

19.

Білоус Анатолій Андрійович

631

164

 

20.

Грабовенко Ангеліна Максимівна

629

183

 

21

Войтенко Єлізавета Володимирівна

629

168

 

22.

Хійїката Айяме

629

168

 

23.

Тельвар Ніколь Янівна

622

179

 

24.

Табата Юі

615

170

 

25.

Костіна Дар’я Дмитрівна

611

172

 

26.

Дімчогло Єва Юріївна

610

183

 

27.

Богурська Софія Ігорівна

605

155

 

28.

Пономаренко Марина Ігорівна

602

174

 

29.

Давискиба Анна Олександрівна

597

169

 

30.

Павловська Анна Володимирівна

589

180

 

31

Подгурська Валерія Олександрівна

574

169

 

32.

Соловйова Аліна Євгенівна

552

152

 

 

 


Бал за диктант. 21 липня 2020 року

№ з/п

ПІБ

Диктант

 
 

32.

Леснухіна Софія Максимівна

150

 

20.

Гаркавенко Аліса Олександрівна

170

 

30.

Турянська Анастасія Тарасівна

170

 

19.

Чепик Поліна Максимівна

180

 

31.

Мунтян Софія Леонідівна

130

 

05.

Березіна Емілія Борисівна

160

 

22.

Шпортюк Єва Юріївна

130

 

10.

Решетняк Дем’ян Анатолійович

130

 

18.

Паша Поліна Євгеніївна

170

 

12.

Лобанова Варвара Сергіївна

170

 

07.

Болкісєва Марія Олександрівна

190

 

02.

Бестренко Ольга Валентинівна

170

 

04.

Філіп ҆єва Єлизавета Вікторівна

180

 

11.

Шабаєва Андріана Андріївна

130

 

09.

Білоус Анатолій Андрійович

130

 

43.

Жаріков Сергій Володимирович

130

 

03.

Яковлєва Крістіна Андріївна

150

 

14.

Семчук Діана Костянтинівна

150

 

35.

Войтенко Єлизавета Володимирівна

140

 

24.

Грабовенко Ангеліна Максимівна

150

 

36.

Тельвар Ніколь Яківна

140

 

41.

Костіна Дар’я Дмитрівна

130

 

17.

Пономаренко Марина Ігорівна

130

 

15.

Давискиба Анна Олександрівна

130

 

13.

Гринько Олексій Федорович

180

 

08.

Домчігло Єва Юріївна

150

 

01.

Богурська Софія Ігорівна

150

 

28.

Жук Нікіта Андрійович

100

 

21.

Подгурська Валерія Олександрівна

140

 

39.

Павловська Анна Володимирівна

150

 

16.

Соловйова Аліна Євгенівна

130

 

       

    І КУРС                  

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ТВОРЧОГО КОНКУРСУ       19.07.20 

 

№ з/п

ПІБ

Творчий конкурс

 

 

1

32.

Леснухіна Софія Максимівна

361

2

10.

Решетняк Дем’ян Анатолійович

360

3

20.

Гаркавенко Аліса Олександрівна

359

4

19.

Чепик Поліна Максимівна

355

5

30.

Турянська Анастасія Тарасівна

352

6

22.

Шпортюк Єва Ігорівна

350

7

31.

Мунтян Софія Леонідівна

348

8

05.

Березіна Емілія Борисівна

344

9

18.

Паша Поліна Євгенівна

341

10

12.

Лобанова Варвара Сергіївна

337

11

09.

Білоус Анатолій Андрійович

337

12

02.

Бестренко Ольга Валентинівна

332

13

07.

Болкісєва Марія Олександрівна

330

14

43.

Жаріков Сергій Володимирович

328

15

11.

Шабаєва Андріана Андріївна

326

16

04.

Філіп ҆єва Єлизавета Викторівна

323

17

14.

Семчук Діана Костянтинівна

322

18

03.

Яковлєва Крістіна Андріївна

321

19

35.

Войтенко Єлізавета Володимирівна

321

20

37.

Табата Юі

315

21

13.

Гринько Олексій Федорович

311

22

41.

Костіна Дар’я Дмитрівна

309

23

36.

Тельвар Ніколь Яківна

303

24

01.

Богурська Софія Ігорівна

300

25

17.

Пономаренко Марина Ігорівна

298

26

15.

Давискиба Анна Олександрівна

298

27

24.

Грабовенко Ангеліна Максимівна

296

28

38.

Хійїката Айяме

296

29

28.

Жук Нікіта Андрійович

293

30

08.

Домчігло Єва Юріївна

277

31

16.

Соловйова Аліна Євгенівна

270

32

21.

Подгурська Валерія Олександрівна

265

33

39.

Павловська Анна Володимирівна

259

34

29.

Слізовська Софія-Серафіма Дмитрівна

251

35

06.

Прокопенко Олександра Олександрівна

242

36

27.

Шатєрнікова Дар’я Дмитрівна

235

37

45.

Гомзякова Анастасія Павлівна

229

38

23.

Куделя Валерія Євгенівна

227

39

26.

Болотніков Леонід Євгенович

226

40

33.

Семашко Вячеслав Євгенович

224

41

42.

Косовай Марія Віталіївна

222

42

25.

Компанець Марія Володимирівна

218

43

40.

Мікрюкова Єва Володимирівна

214

44

34.

Євтушенко Софія Сергіївна

Не з’явилась

45

44.

Коваль Юлія Володимирівна

Не з’явилась