Натисніть Enter для пошуку

Preloader
Офіційний сайт
Міністерство культури та інформаційної політики України

Вступнику

 

  КИЇВСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ХОРЕОГРАФІЧНЕ УЧИЛИЩЕ  

ОГОЛОШУЄ

прийом абітурієнтів на конкурсній основі на 2020-2021 навчальний рік: 

  • у 5 клас (перший рік навчання) після закінчення 4 класу загальноосвітньої школи
  • на І курс на основі базової загальної середньої освіти, що пройшли базову підготовку у хореографічних училищах (5-9 класи), хореографічних школах, хореографічних відділеннях шкіл мистецтв та ліцеїв
  • додатковий набір на вакантні місця у 6-9 класи  

 

Тимчасовий номер телефону приймальної комісії - 0975285556


ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ 
  у 5 клас та на додатковий набір у 6–9 класи  

 з 03 серпня до 18.00 22 серпня 2020 року

 

ТВОРЧИЙ КОНКУРС:  

       Для вступників у 5 клас та на додатковий набір у 6–9 класи проводиться в період з 25 серпня по 28 серпня 2020 р. за трьома турами:

 

Тур  Дата проведення  Час  Творчий конкурс
 І тур

 25 серпня - кияни

26 серпня - іногородні

 10:00 Перевірка професійних фізичних даних для вступників до 5 класу
 ІІ тур  27 серпня  10:00

Медична комісія для вступників до 5 класу

Додатковий набір до 6-9 класів

(за наявності вакантних місць) 

  • Перевірка фізичних професійних даних
  • Медична комісія
  • Урок класичного танцю
 ІІІ тур  28 серпня  10:00 Перевірка музичних і танцювальних даних(5 клас)
(підготувати танець-етюд тривалістю 1-2 хв.)

 

 

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ на І курс -

з 30 червня до 18.00 13 липня 2020 року

 

Для вступників на І курс  творчий конкурс проводиться за двома турами 

з 14 липня по 20 липня 2020 року:

 

Тур  Дата проведення  Час  Творчий конкурс/ Вступний іспит
 

14,15,16 липня

 10:00 Медична комісія 
 ІІ тур  27 серпня  10:00

спит з фаху

(при собі мати балетну форму, для дівчат - пуанти)

 ІІІ тур 20 липня  11:00 Українська мова (диктант) 

 

Для вступників на І курс проводяться консультації:

Консультація  Дата проведення  Час 
 

З класичного танцю

З народно-сценічного танцю

 14, 15, 16 липня  

10.00

за додадковим розкладом

 З української мови  19 липня  11.00

  

заява на вступ 

ДО ЗАЯВИ ВСТУПНИК ДОДАЄ: 

  

  • військовий квіток або приписне свідоцтво (для юнаків, які досягли 17-річного віку)
  • паспорт (у вигляді ID-картки) + додаток (реєстрація)
  • для осіб, які за віком не мають паспорта - свідоцтво про народження та документ, який посвідчує особу і громадянство батьків (паспорти обох батьків) (оригінал і копія)
  • документ державного зразка  (оригінал і копія)  про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (табель навчальних досягнень - для вступників до 5-9 класів; свідоцтво про базову загальну середню освіту та додаток до нього - для вступників на 1-й курс)
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
  • медична довідка № 63 - щеплення - мають бути всі згідно віку.
  • медична довідка № 86 +  огляд лікарів за 2020 рік: лор, офтальмолог, ендокринолог, хірург, ортопед-травматолог, невропатолог, гастроентеролог, кардіолог, педіатр. Має бути допуск всіх лікарів до високих щоденних фізичних навантажень 
  • конверт з маркою по Україні

 

Увага! Вступники на І курс, яким до 01 травня 2020 року виповнюється 14 років, обов'язково повинні мати паспорт (у вигляді ID-картки) + додаток (реєстрація)

 Електронна адреса приймальної комісії:   kdhu_vstup@ukr.net

Телефони приймальної комісії: (044) 456-03-09; 456-94-40

 Адреса училища: 04112, Київ, вул. Парково-Сирецька (Т.Шамрила) , 4

 Проїзд: ст. метро «Лук’янівська», «Берестейська», трамвай №№ 14, 15 (зуп. І. Шевцова)

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

 

 

1.     

Стрижак Марія Костянтинівна

19,43

 

2.     

Фурсенко Дмитро Олегович

19,3

 

3.     

Ярошевський Артемій Євгенович

19,27

 

4.     

Жук Марія Андріївна

18,8

 

5.     

Колмиков Дмитро Максимович

18,8

 

6.     

Анісімова Дар’я Ігорівна

18,73

 

7.     

Руденко Нікіта Дмитрович

18,57

 

8.     

Стригункова Аліса Костянтинівна

18,43

 

9.     

Богдан Зоряна Русланівна

18,4

 

10.                        

Силка Єлізавета Олександрівна

18,17

 

11.                        

Дем’яненко Руслан Олександрович

18,07

 

12.                        

Тешабаєва Дарія Сергіївна

17,87

 

13.                        

Залуцька Анастасія Владиславівна

17,7

 

14.                        

Нибилиця Олександр Вадимович

17,47

 

15.                        

Нілова Ніна Валеріївна

17,43

 

16.                        

Бельський Марк Віталійович

17,43

 

17.                        

Курбатова Аріна Дмитрівна

17,4

 

18.                        

Жало Максим Геннадійович

17,13

 

19.                        

Есауленко Алекса Олексіївна

17

 

20.                        

Ковтун Олександра Юріївна

16,9

 

21.                        

Шалала Везеріл Софія

16,9

 

22.                        

Клименко Софія Костянтинівна

16,83

 

23.                        

Коломієць Марія Юріївна

16,77

 

24.                        

Літвінова Ніколь Миколаївна

16,5

 

25.                        

Немировська Маргарита Ігорівна

16,3

 

26.                        

Грімані-Сіріньяно Ольга

16

 

27.                        

Андрущенко Варвара Володимирівна

15,77

 

28.                        

Малюга Стелла Миколаївна

15,27

 

29.                        

Сідляренко Уляна Дмитрівна

14,87

 

30.                        

Хільченко Катерина Володимирівна

14,86

 

31.                        

Токарєва Марія Олександрівна

14,67

 

32.                        

Черній Анна Олександрівна

14,6

 

33.                        

Свиридова Катерина Олександрівна

14,43

 

34.                        

Шаповал Ольга Сергіївна

14,33

 

35.                        

Семененко Кароліна Володимирівна

14,33

 

36.                        

Скорик Катерина Сергіївна

14,3

 

37.                        

Пирович Софія Віталіївна

14,17

 

38.                        

Румянцева Марія Євгенівна

13,97

 

39.                        

Кошелькова Анастасія Олегівна

13,8

 

40.                        

Южакова Крістіна Денисівна

13,07

 

41.                        

Пуніна Анастасія Юріївна

12,8

 

42.                        

Омельченко Маргарита Русланівна

12,63

 

43.                        

Басова Дар’я Денисівна

12,53

 

44.                        

Радкевич Вікторія Андріївна

12,17

 

45.                        

Лазарева Лана Ігорівна

11,9

 

46.                        

Пшевлоцька Марія Юріївна

11,53

 

47.                        

Малюк Маргарита Іванівна

11,1