Офіційний сайт
(044) 456-94-40
(044) 456-03-09
kdhu@ukr.net

Міністерство культури України

Рейтинговий список вступників

  

УВАГА!

Здійснюється додатковий набір хлопців у 5 клас.

Ліцензійний обсяг прийому 30 осіб.

Остаточний наказ про зарахування буде оприлюднений після 27 серпня

 

Міністерство культури України

КИЇВСЬКЕ  ДЕРЖАВНЕ  ХОРЕОГРАФІЧНЕ УЧИЛИЩЕ

 Н А К А З

  "   23  "   липня  2019 р.                 м. Київ                            № 16-уч

                                

Про зарахування до складу учнів

училища вступників 2019 р.

 Відповідно до рішення приймальної комісії

НАКАЗУЮ:

  Зарахувати у 5 клас абітурієнтів 2019 р. за рахунок витрат державного бюджету:

 

                      01. Абітову Дарину Максимівну       

                      02. Ван Софію      

                      03. Василенко Марію Вячеславівну                      

                      04. Васьковську Христину Юріївну 

                     05. Вітюк Єлізавету Євгенівну                          

                     06. Верхняцьку Ксенію Євгенівну    

                     07. Ганжу Поліну Олексіївну      

                     08. Дімітрову Ольгу Дмитрівну   

                     09. Кавецьку Ксенію Миколаївну 

                    10. Ковалевич Катерину Русланівну   

                    11. Кузьменко Олесю Віталіївну        

                    12. Мотузного Іллю Костянтиновича       

                    13.Мохорєву Кіру Віталіївну   

                    14. Потоцьку Софію Олександрівну                        

                    15. Прангову Марі. Петрівну 

                    16. Резніченко Вероніку Олександрівну     

                    17. Рудольф Карину Денисівну        

                    18. Свиридову Анастасію Олександрівну   

                    19. Серек-Басан Тетяну Федорівну          

                    20. Смірнову Аліну Дмитрівну    

                    21. Сташко Анну Ігорівну     

                    22. Тицьку Стефанію Євгенівну    

                    23. Токар Ольгу Олегівну      

                    24. Чекан Вікторію Владиславівну          

                   25. Чеснову Анну Антонівну                                                                                                                                                                                                                                                                        

                   Директор                                                             І.В.Дорошенко

 



 
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

ДО 5 КЛАСУ 2019 РОКУ

 КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО УЧИЛИЩА  ЗА ІІІ ТУР

1. Токар Ольга Олегівна

17,1

2. Прангова Марія Петрівна

16,97

3. Тицька Стефанія Євгенівна

16,77

4. Чекан Вікторія Владиславівна

16,63

5. Ковалевич Катерина Русланівна

16,4

6. Свиридова Анастасія Олександрівна

16,37

7. Серек-Басан Тетяна Федорівна

16,3

8. Верхняцька Ксенія Євгенівна

16,2

9. Рудольф Карина Денисівна

16,03

10. Чеснова Анна Антонівна

15,93

11. Дімітрова Ольга Дмитрівна

15,83

12. Кузьменко Олеся Віталіївна

15,7

13. Ганжа Поліна Олексіївна

15,5

14. Вітюк Єлізавета Євгеніівна

15

15. Кавецька Ксенія Миколаївна

14,8

16. Резніченко Вероніка Олександрівна

14,8

17. Мохорєва Кіра Віталіївна

14,7

18. Абітова Дарина Максимівна

14,7

19. Васьковська Христина Юріївна

14,63

20. Мотузний Ілля Костянтинович

14,6

21. Смірнова Аліна Дмитрівна

14,2

22. Василенко Марія Вячеславівна

14,17

23. Потоцька Софія Олександрівна

14,03

24. Ван Софія

13,7

25. Сташко Анна Ігорівна

13,57

26. Жуняк Владислава Максимівна

13,5

27. Конченко Анастасія Олегівна

13,47

28. Сіндєєва Анна Андріївна

13,3

29. Голуб Анна Олегівна

13,17

30. Танасова Віолетта Сергіївна

12,77

31. Романова Поліна Сергіївна

12,7

32. Фесенко Софія Сергіївна

12,6

33. Примерова Валерія Олексіївна

12,37

34. Козенко Анастасія Кристина Дмитрівна

12,23

35. Пирович Софія Віталіївна

12,07

36. Панова Олександра Олександрівна

11,77

37. Ткаченко Поліна Сергіївна

11,73

38. Легачева Емілія Павлівна

11,47

39. Ілієва Анастасія Олександрівна

11,37

40. Острик Злата В'ячеславівна

11,23

41. Яловіцька Софія Володимирівна

10,87

 

 ПЕРШИЙ КУРС 2018 РІК 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК 

АБІТУРІЄНТІВ КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО УЧИЛИЩА 

2018 РОКУ

№ п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Конкурсний бал
1 ГРИГОР'ЄВА ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА 30,7
2 ПЕРЕДЕЛЬСЬКИЙ РУСЛАН РОМАНОВИЧ 29,5
3 ТРОФІМЧУК ОЛЕКСАНДРА ЄВГЕНІВНА 29,4
4 ЛОЩИЛІНА ПОЛІНА СЕРГІЇВНА 28,7
5 ІГНАТЕНКО ВЛАДИСЛАВА АНДРІЇВНА 28,2
6 НІКІТІНА ЄВГЕНІЯ ДМИТРІВНА 27,8
7 МИКЛУХА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА 27,3
8 КЕРЕКЕШ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ 27,1
9 ПОЗНЯК СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ 27,1
10 СІДОРКІНА МАРГАРИТА ОЛЕКСІЇВНА 27
11 ВОЙЧУК КАТЕРИНА ОЛЕГІВНА 26,6
12 ТЕЛЕЦЬКИЙ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 26,6
13 СЕМЕНІХІНА ТЕТЯНА ВЯЧЕСЛАВІВНА 26,5
14 ВЯЛЬКО БОГДАНА ЮРІЇВНА 26,3
15 ЛАЗОРИК АННА РУСЛАНІВНА 26,1
16 ПОТАПЕНКО ДІАНА ВІТАЛІЇВНА 25,8
17 ГІПСЬКИЙ АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ 25,8
18 МУЛІНА ВАРВАРА КОСТЯНТИНІВНА 25,7
19 ПОЛЕЩУК ЕМІЛІЯ МАКСИМІВНА 25,6
20 КОВАЛЕНКО ДАНИЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ 25,5
21 ЧЕЛІКТАШ ЕРСЕЛЬ ДЖЕНГІЗОВИЧ 25,3
22 СОПРІКО ЕЛІЗАБЕТ ЮР'ЄВНА 25,1
23 КАДИКАЛО МАКСИМ РОМАНОВИЧ 24,4
24 ДОБРОВА ГАННА ПАВЛІВНА 23,9
25 ШМАТЧЕНКО АННА ВІТАЛІЇВНА 23,7
26 ПАДАЛКА ЯН-ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ 23,3
27 КАЛЯНДРУК МАРТА ТАРАСІВНА 22
28 ШКІПЕРОВА ДІАНА СЕРГІЇВНА 21,8
29 ЛУБЕНЕЦЬ АНАСТАСІЯ ОЛЕКСІЇВНА 21,7
30 ШЕВЦОВА ГАННА АНАТОЛІЇВНА 20,1
31 БЕЛЕЧИНСЬКА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 18,8

 

                  Рекомендовано до зарахування на місця за рахунок витрат державного бюджету
  Рекомендовано до зарахування на навчання за контрактом

 

 

 


РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

У 5 КЛАС  2018 року

 

ПІБ

Загальний бал

1

Жереб Софія Олександрівна (за квотою 1)

13,66

2

Охремчук Петро Андрійович

17,67

3

Бадіка Артем Геннадійович

17,66

4

Маноля Жанна Євгенівна

17,50

5

Філатов Богдан Олегович

16,67

6

Юречко Віталій Сергійович

16,66

7

Бондур Денис Сергійович

16,33

8

Ліфінцева Марія Олександрівна

16,0

9

Хохлов Олександр В'ячеславович

16,0

10

Омельченко Ніколь Сергіївна

16,0

11

Терещенко Уляна Юріївна

16,0

12

Лебедєва Марія Ростиславівна

15,66

13

Нікітенко Поліна Володимирівна

15,5

14

Гайдай Анна Олександрівна

15,5

15

Тараненко Катерина Володимирівна

15,33

16

Корнійчук Ангеліна Андріївна

15,16

17

Літаш Катерина Валентинівна

15,16

18

Костюченко Анастасія Андріївна

15,16

19

Татаркіна Єлизавета  Денисівна

15,16

20

Паращинець Катерина Димитрівна

14,83

21

Полякова Анастасія Володимирівна

14,66

22

Тульчинська Софія Натанівна

14,66

23

Потєхіна Дар'я Олегівна

14,50

24

Родіна Марія Валентинівна

14,50

25

Берденко Ярослава Миколаївна

14,50

26

Дмитрієнко Ніколь Олексіївна

14,16

27

Голос Дар'я Олексіївна

14,00

28

Олійник Софія Олександрівна

13,50

29

Дюкіна Поліна Сергіївна

13,50

30

Красна Катерина Максимівна

13,33

31

Миколенко Ксенія Олексіївна

13,33

32

Бичкова Анастасія Ігорівна

13,16

33

Онищенко Катерина Дмитрівна

12,66

34

Денікіна Дар'я Олексіївна

12,5

35

Гутік Ольга Іванівна

12,33

36

Потоцька Софія Олександрівна

12,16

37

ЛеонтьєваСофія Олександрівна

11,83

38

Скворцова Катерина Володимирівна

11,66

39

Скородумова Анастасія Володимирівна

11,50

40

Демиденко Поліна Олексіївна

10,50

41

Лабунська Стелла Олександрівна

10,50

42

Кірюшина Агнія Вікторівна

10,16

43

Івлєва Катерина Вадимівна

10,16

44

Валіневич Лідія Сергіївна

10,0

45

СтепановаВарвара Михайлівна

9,83

46

 Паніна Людмила Вікторівна

9,66

 

 

 

                  Рекомендовано до зарахування на місця за рахунок витрат державного бюджету
  Рекомендовано до зарахування на навчання за контрактом

  

 

                5 КЛАС 2018 РІК   РЕЙТИНГОВИЙ  БАЛ за І тур

 

 

П.І.Б

РЕЙТИНГОВИЙ

БАЛ за І тур

1

Охремчук Петро Андрійович

8,67

2

Бадіка Артем Геннадійович

8,66

3

Корнійчук Ангеліна Андріївна

8,66

4

Маноля Жанна Євгенівна

8,5

5

Літаш Катерина Валентинівна

8,16

6

Костюченко Анастасія Андріївна

8,16

7

Бичкова Анастасія Ігорівна

8,16

8

Ліфінцева Марія Олександрівна

8,0

9

Нікітенко Поліна Володимирівна

8,0

10

Денікіна Дар'я Олексіївна

8,0

11

Хохлов Олександр В'ячеславович

8,0

12

Гайдай Анна Олександрівна

8,0

13

Філатов Богдан Олегович

7,67

14

Татаркіна Єлизавета  Денисівна

7,66

15

Дмитрієнко Ніколь Олексіївна

7,66

16

Лебедєва Марія Ростиславівна

7,66

17

Юречко Віталій Сергійович

7,66

18

Скородумова Анастасія Володимирівна

7,50

19

Берденко Ярослава Миколаївна

7,50

20

Голос Дар'я Олексіївна

7,50

21

Омельченко Ніколь Сергіївна

7,50

22

Терещенко Уляна Юріївна

7,50

23

Потєхіна Дар'я Олегівна

7,50

24

Родіна Марія Валентинівна

7,50

25

Миколенко Ксенія Олексіївна

7,33

26

Бондур Денис Сергійович

7,33

27

Красна Катерина Максимівна

7,33

28

Паращинець Катерина Димитрівна

7,33

29

Полякова Анастасія Володимирівна

7,16

30

Тульчинська Софія Натанівна

7,16

31

Нємцева Єва Олександрівна

7,16

32

Онищенко Катерина Дмитрівна

7,16

33

Гутік Ольга Іванівна

6,83

34

Степанова Варвара Михайлівна

6,83

35

Тараненко Катерина Володимирівна

6,83

36

Демиденко Поліна Олексіївна

6,5

37

Валіневич Лідія Сергіївна

6,50

38

Олійник Софія Олександрівна

6,50

39

Панін Богдан Вікторович

6,33

40

Кірюшина Агнія Вікторівна

6,16

41

Івлєва Катерина Вадимівна

6,16

42

Паніна Людмила Вікторівна

6,16

43

Скворцова Катерина Володимирівна

6,16

44

Жереб Софія Олександрівна

6,16

45

Потоцька Софія Олександрівна

6,16

46

Лабунська Стелла Олександрівна

6,0

47

Дюкіна Поліна Сергіївна

6,0

48

Леонтьєва Софія Олександрівна

5,83

  


 

2017 рік

 УВАГА! ПЕРШИЙ КУРС!

 Оригінали документів рекомендованих до вступу обов'язково надати в приймальну комісію до 12.00 29 липня.

Наказ про зарахування на державний бюджет буде опублікований до 12.00 31 липня, на контракт - до 12.00 30 серпня.

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

 АБІТУРІЄНТІВ КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО УЧИЛИЩА 2017 РОКУ

 ЗА І ТУР та З УРАХУВАННЯ СЕРЕДНЬОГО БАЛУ

СВІДОЦТВА ПРО БАЗОВУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ 

 

ПІБ

БАЛ

1

КСЕНИК АННА ВОЛОДИМИРІВНА                                    

30,40       

2

ГІДЗІЛЬ КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА                            

28,95

3

ГОРБАЧОВА ЄЛІЗАВЕТА ВАДИМІВНА                            

28,90

4

ТЬОКІНА АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА                                             

28,84

5

КОШОВА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЇВНА                                

28,43      

6

МАРКОВСЬКА АНАСТАСІЯ ЕРНЕСТІВНА                                 

27,87

7

ПЕТРІВ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ                                       

27,67

8

ГОГІДЗЕ ОЛЕКСІЙ АРТЕМОВИЧ                                        

27,60          

9

ГРЕЧИХА АННА ДМИТРІВНА                                                          

27,13

10

ХУТОРЯНСЬКА ІРИНА КОСТЯНТИНІВНА                     

26,98

11

СОКОЛОВ ТИМОФІЙ МИКИТОВИЧ                                  

26,94

12

БЕРЬОЗКІНА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЇВНА                             

26,60

13

СИТНІК ДАР’Я ОЛЕКСАНДРІВНА                                      

26,05

14

КОНДРАТЕНКООЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ       

25,70

15

КІШ ДАНІЇЛ  ІГОРОВИЧ     

25,54

16

СТОЯНОВА АННА АФАНАСІЇВНА                                     

25,48

17

АЛЕКСАНДРОВ СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ                            

25,37

18

ДЕЙНЕГА АННА ВОЛОДИМИРІВНА                                  

25,27

19

КРИВУЩЕНКО АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ                    

25,24

20

ЖУРАВЛЬОВ РУСЛАН АНДРІЙОВИЧ                               

25,20

21

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ МАТВІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ               

24,93

22

КАРТЕЛЬ АНАСТАСІЯ ГЕННАДІЇВНА                             

24,85

23

ЗАРУБІН ІЛЛЯ ІГОРОВИЧ                                                     

23,90

24

ДІДИК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА                                  

23,51

25

ЛАСТОВІНА МАРІНА ВЯЧЕСЛАВІВНА                            

23,38

26

ЛЄГОСТАЄВА ЕМІЛІЯ ОЛЕГІВНА                                     

23,21

27

ЯКУБОВА ЗЛАТА МИКОЛАЇВНА                                        

22,70

28

МОЛОЦІЯН МАРІЯ МИХАЙЛІВНА                                     

22,10

29

ЯЦЕНКО ТЕТЯНА АНДРІЇВНА                                             

21,68

30

ТХОРИК ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА                                    

21,23

31

ЛЕЩЕНКО ВЕРОНІКА ВАЛЕРІЇВНА                                             

20,55

32

ГРИЦЕНКО ПОЛІНА ЄГОРІВНА                                           

20,38

33

БОНДАРЕНКО ЄЛИЗАВЕТА ЮРІЇВНА                              

19,34

34

ЛЯЛЮК СОФІЯ РОМАНІВНА                                               

19,11

35

ТКАЧУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА                                            

18,92

36

БЕЛЕЧИНСЬКА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА                     

17,68

37

ПОПАДЧЕНКО АЛІНА АНАТОЛІЇВНА                              

17,48

   

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ

КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО  ХОРЕОГРАФІЧНОГО УЧИЛИЩА 

ЗА І ТУР

 

ПІБ

БАЛ

1

ГОГІДЗЕ ОЛЕКСІЙ АРТЕМОВИЧ                                              

19,60

2

КСЕНИК АННА ВОЛОДИМИРІВНА                              

19,60    

3

ГОРБАЧОВА ЄЛІЗАВЕТА ВАДИМІВНА                                  

19,60

4

СОКОЛОВ ТИМОФІЙ МИКИТОВИЧ                            

19,34

5

КОНДРАТЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 

19,30

6

АЛЕКСАНДРОВ СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ                                  

19,17

7

ГІДЗІЛЬ КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА                      

18,85

8

ПЕТРІВ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ                                 

18,67

9

ТЬОКІНА АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА                            

18,64

10

КІШ ДАНІЇЛ ІГОРОВИЧ                                                    

18,54

11

КРИВУЩЕНКО АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ              

18,54

12

КОШОВА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЇВНА                          

18,13

13

ЖУРАВЛЬОВ РУСЛАН АНДРІЙОВИЧ                         

17,90

14

ЗАРУБІН ІЛЛЯ ІГОРОВИЧ                                               

17,80

15

МАРКОВСЬКА АНАСТАСІЯ ЕРНЕСТІВНА               

17,47

16

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ МАТВІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ         

17,13

17

ГРЕЧИХА АННА ДМИТРІВНА                                        

16,83

18

БЕРЬОЗКІНА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЇВНА                                   

16,30

19

ХУТОРЯНСЬКА ІРИНА КОСТЯНТИНІВНА               

16,08

20

СИТНІК ДАР’Я ОЛЕКСАНДРІВНА                                

15,55

21

ЛЄГОСТАЄВА ЕМІЛІЯ ОЛЕГІВНА                                

15,41

22

СТОЯНОВА АННА АФАНАСІЇВНА                               

15,38

23

КАРТЕЛЬ АНАСТАСІЯ ГЕННАДІЇВНА                       

15,15

24

ДЕЙНЕГА АННА ВОЛОДИМИРІВНА                            

14,77

25

ДІДИК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА                            

13,31

26

ТХОРИК ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА                              

13,23

27

ЛАСТОВІНА МАРІНА ВЯЧЕСЛАВІВНА                                 

13,08

28

МОЛОЦІЯН МАРІЯ МИХАЙЛІВНА                               

12,70

29

ЯКУБОВА ЗЛАТА МИКОЛАЇВНА                                             

12,50

30

ЯЦЕНКО ТЕТЯНА АНДРІЇВНА                                       

12,18

31

ГРИЦЕНКО ПОЛІНА ЄГОРІВНА                                     

11,88

32

ЛЕЩЕНКО ВЕРОНІКА ВАЛЕРІЇВНА                            

11,85

33

ЛЯЛЮК СОФІЯ РОМАНІВНА                                         

11,61

34

БОНДАРЕНКО ЄЛИЗАВЕТА ЮРІЇВНА                        

11,54

35

БЕЛЕЧИНСЬКА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА   

10,08

36

ТКАЧУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА                                      

 9,02

37

ПОПАДЧЕНКО АЛІНА АНАТОЛІЇВНА                        

 8,88