Офіційний сайт
(044) 456-94-40
(044) 456-03-09
kdhu@ukr.net

Міністерство культури України

Фестивалі, конкурси, гастролі

ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО  УСПІХІВ !

2018

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

 

На IV міжнародному юнацькому конкурсі-фестивалі класичного танцю

 ГРАН ПРІ КИЇВ 2018

 

Мільяченко Анастасію     ІІ курс -    Гран при

Лубську Тетяну              ІІІ курс   - І премія

Лобкіна Романа              ІІІ курс   - І премія

Гурську Анастасію          ІІІ курс   - ІІ премія

Тьокіну Анастасію           І курс    -  ІІІ премія

 

Та педагогів-хореографів

 

Добрякову Марину Юліївну

Соболеву Людмилу Іванівну 

Ятченко Любов Гаврилівна

Народного артиста України Денисенка Володимира Андрійовича

 

 


VIII  Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії         MYSL-POTOK 2018 (Київ, 3-4 березня)

Молодша група

Науменко Софія (5 клас) - лауреат ІІІ ступеня – Бондур О.О.

Середня група

Барсук Розалія (8 клас) – диплом «Премія Сергія Бондура» - Бондур О.О.

Душакова Еліна (5 клас) - диплом «Премія Сергія Бондура» - Бондур О.О.

Лазовська Єлізавета (6 клас) - диплом «Премія Дениса Матвієнка», лауреат І ступеня  (сучасна хореографія) - Луценко С.І.

Хілько Валерія (6 клас)  - диплом – Луценко С. І.

Власова Софія (8 клас)  - диплом –  Бондур О.О.                 

Дащенко Поліна (5 клас)    - диплом – Бондур О.О.

Погребицька Анна (7 клас)  - лауреат ІІ ступеня   «Премія Дениса Матвієнка»     Панкова Г.М.

Паша Поліна (7 клас) -  лауреат ІІІ ступеня,  лауреат ІІ ступеня (сучасна хореографія),  Долгіх З.Г.       

Решетняк Демян (7 клас) - лауреат ІІ ступеня     Кліменко Ю. О.

Литвинов Дмитро (8 клас) - лауреат ІІ ступеня   Абраменко М.В.

 Старша група

Сидорова Юлія (8 клас)    лауреат І ступеня  «Премія Володимира Денисенка»,     «Премія мецената імені Маріуса Петіпа» - Скрипник І.М.

Малютіна Ксенія  (8 клас) - лауреат ІІІ ступеня - Бондур О.О.

Лимаренко Діана (8 клас) - лауреат ІІІ ступеня -  Скрипник І.М. 

Горяєва Катерина (8 клас) – диплом «Премія Володимира Денисенка», Скрипник І.М.

Ансамблі

8 клас педагога Бондур О.О. - лауреати ІІ ступеня   - Бакум Анастасія, Волошко Ілона, Ільчук Ангеліна, Барсук Розалія, Гурська Наталія, Пильник Софія, Власова Софія, Даніловська Софія, Малютина Ксенія

5 клас педагога Долгіх З.Г. - лауреати ІІІ ступеня – Федорова Домініка, Хлопецька Вероніка, Балан Марія, Барадуля Софія     

 

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості   (Київ 25.02.2018)

Барадуля Софія (5 клас) Гран-при (класична хореографія)

Педагог – хореограф Долгіх Зоя Григорівна

 

2017 

Міжнародна хореографічна Асамблея ім. Н.Скорульської – 2017 (м.Житомир, 4-6 листопада) 

    • Хилько Валерія (6 кл.), лауреат ІІ ступеня – Луценко С.І.
    • Скоренька Єва-Марія (6 кл.), лауреат ІІІ ступеня – Корсякова С.В.
    • Дмитренко Лія (6 кл.), лауреат ІІІ ступеня – Корсякова С.В. 

 

Чемпіонат України з танцювального шоу «NEPROSTO ТАНЦІ 2017» (м.Київ, 12 листопада) 

 

    • ЛАЗОВСЬКА Єлизавета (6 кл.), І місце, Сертифікат – Луценко С.І.
    • Скоренька Єва-Марія (6 кл.), І місце – Корсякова С.В. 

 

   Танцювальний конкурс «THE CHALLENGE»  (м.Київ, 21 жовтня 2017 р.)  

    • ЛАЗОВСЬКА Єлизавета (6 кл.), І місце – Луценко С.І. 

 

   Хореографический конкурс «Пластилин» 

   Федерація танцювального спорту України (м.Харків, листопад 2017 р.)  

    • Кузьменко Аліса (6 кл.), Диплом І ступеня – Корсякова С.В. 

 

  Міжнародний конкурс танцю «TEATROLENDI»   (Італія, 25-26 листопада 2017 р.)  

    • Скоренька Єва-Марія (6 кл.), Гран Прі – Корсякова С.В. 

 

  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KIEVARTFEST» (м.Київ, листопад 2017 р.)  

    • Барадуля Софія (5 кл.), Лауреат І ступеня – Долгіх З.Г. 

 

Всеукраїнський телевізійний конкурс танцю «Ритми майбутнього» (м.Київ, листопад 2017 р.)

    • ЛАЗОВСЬКА Єлизавета (6 кл.), Лауреат ІІ ступеня – Луценко С.І.
    • Хилько Валерія (6 кл.), Лауреат ІІ ступеня – Луценко С.І.
    • Паша Поліна (7 кл.), Лауреат ІІІ ступеня – Долгіх З.Г.
    • ГРИНЧАК ОЛЕКСАНДРА (9 кл.), Лауреат ІІІ ступеня – Корсякова С.В.
    • ХЛОПЕЦЬКА ВЕРОНІКА (5 кл.),  Лауреат І, ІІІ ступеня – Долгіх З.Г.

 

 Концерт, присвячений 46-річчю дружби

Кіото-Київ

 


 


 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

 на III міжнародному конкурсі – фестивалі класичної та сучасної хореографії

  "ГРАН ПРІ Київ 2017"

 Панченко Олександра - Гран-прі конкурсу, приз

Ільницька Анастасія - 1 місце, приз 

Маєвський Всеволод -  1 місце, приз 

Куліш Тетяна - 2 місце, приз 

Лобкін Роман -  3 місце, приз 

Коваль Назарій -  приз 

Пащук Даніїл – приз  

Косміна Дар′я – приз 

Босенко Владислав – приз 

Морозов Ілля – приз 

Старостина Кристина – приз 

Мільяченко Анастасія - приз 

Танака Суу - приз

педагоги - хореографи:

Заслужений артист України Денисенко Володимир Андрійович 

Добрякова Марина Юліївна 

Прянічніков Володимир Вікторович 

Соболева Людмила Іванівна


 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

на VII міжнародному конкурсі класичної та сучасної хореографії

  "MYSL- POTOK" 2017

4-6 березня

 Даніловську Софію 7 кл.                              I місце

Міклуху Катерину  8 кл.                               II місце

Трофимчук Олександру 8 кл.                       III місце

Лимаренко Діану 7 кл.                                III місце, I місце сучасна хореографія 

Власову Софію  7 кл.                                   Диплом

Паша Поліну  6 кл.                                      Диплом

Сидорову Юлію 7 кл.                                   Диплом

Григорьєву Олександру 8 кл.                       Диплом

Лощіліну Поліну  8 кл.                                 Диплом

 та педагогів - хореографів:

Бондур Ольгу Олексіївну

Добрякову Марину Юліївну

Скрипнік Ірину Микитівну

 


МЮНХЕН

ЛЕБЕДИНОЕ ОЗЕРО